چرا نرم افزار مطب و كلینیك پزشكیار

1- تحلیل و طراحی نرم افزار پزشكیار با همكاری پزشكان محترم و پس از بررسی روند كار و فعالیت در مطب ها و كلینیك های پزشكی انجام شده است.
2- نرم افزار پزشكیار دارای شماره ثبت شورای عالی انفورماتیك در سال 1386 می باشد.
3- نرم افزار پزشكیار از سال 1386 تاكنون در حال به روز رسانی و افزودن امكانات جدید بوده است . آخرین ورژن این نرم افزار نسخه 3 می باشد كه در سال 1394 ارائه شد.
4- نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار پزشكیار بر عهده تیم پشتیبانی شركت می باشد . عملیات نصب و آموزش در تهران به صورت حضوری و در شهرستانها از طریق اینترنت و نرم افزار Teamviewer انجام می شود.
5- نرم افزار پزشكیار دارای یك سال و نیم (18 ماه ) پشتیبانی رایگان می باشد و هرگونه رفع اشكال و یا به روز رسانی در این بازه به صورت رایگان انجام می شود.
6- در صورتی كه قبلا از نرم افزارهای دیگری استفاده می كردید تمامی عملیات انتقال اطلاعات از سایر نرم افزارها به نرم افزار پزشكیار به صورت رایگان انجام می شود و شما نگرانی نسبت به از دست دادن اطلاعات قبلی نخواهید داشت.
7- نرم افزار پزشكیار دارای كاربری بسیار ساده و كاربر پسند می باشد و سعی شده است تا از هر گونه كلیك اضافی و پیچیدگی در منوهای نرم افزار جلوگیری شود.
8- كار با نرم افزار پزشكیار ساده است و نهایتا با یك جلسه آموزش ، كاربران با تمامی قسمت های نرم افزار آشنا می شوند ، همچنین فیلم آموزشی قسمت های مختلف نرم افزار كلینیك و مطب پزشكیار در اختیار كاربران قرار خواهد گرفت تا با بخش های مختلف نرم افزار بیشتر آشنا شوند.
9- بانك اطلاعاتی نرم افزار پزشكیار مایكروسافت اس كیو ال سرور می باشد كه از لحاظ تعداد پرونده ، سرعت جستجو پس از ورود اطلاعات پرونده های زیاد هیچ گونه محدودیتی ندارد و نرم افزار با ضمانت عدم مشكل در این زمینه ارائه می شود.

چرا نرم افزار مطب و كلینیك پزشكیار